Strona korzysta z plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Możesz zablokować te pliki zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak blokady oznacza zgodę się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.  Zamknij komunikat
PPK_baner_gora_2.jpg

Audycje „Powstrzymaj pijanego kierowcę”

2014-05-27
 | Autor: Redaktor
Posłuchaj audycji radiowych przygotowanych w ramach kampanii „Powstrzymaj pijanego kierowcę”. Do udziału w nagraniach zaprosiliśmy ekspertów oraz znanych Polaków. Dlaczego należy stanowczo reagować, gdy ktoś zamierza prowadzić po alkoholu? Jak się zachować, gdy na naszej drodze spotkamy pijanego kierowcę? Zapraszamy do słuchania!
 
1. „Powstrzymaj pijanego kierowcę”. Eksperci kampanii o powstrzymywaniu nietrzeźwych za kierownicą
W audycji udział wzięli: Ilona Buttler z Instytutu Transportu Samochodowego, dr hab. Adam Tarnowski, psycholog, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, Andrzej Markowski, wiceprezes Stowarzyszenia Psychologów Transportu w Polsce oraz mł. insp. Wojciech Pasieczny, emerytowany policjant stołecznej drogówki.

    Pobierz


2. „Widzisz pijanego kierowcę? Masz prawo interweniować!”. Rozmowa z mł. insp. Markiem Konkolewskim z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji

    Pobierz
 

3. „Nigdy w życiu nie wsiądę za kierownicę po alkoholu”. Rozmowa z Krzysztofem Hołowczycem, jednym z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych

    Pobierz


4. „Pijani kierowcy to potencjalni zabójcy”. Rozmowa z Radosławem Pazurą, aktorem

    Pobierz