Strona korzysta z plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Możesz zablokować te pliki zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak blokady oznacza zgodę się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.  Zamknij komunikat
PPK_baner_gora_2.jpg
2014-05-17 |
 Autor: Redaktor

Każdego dnia możesz spotkać na swojej drodze pijanego kierowcę. Pamiętaj, że stanowi on śmiertelne zagrożenie. Powstrzymanie nietrzeźwego kierującego to absolutna konieczność – w przeciwnym razie może dojść do tragedii. Sprawdź, jaka powinna być Twoja reakcja.
 
2014-05-23 |
 Autor: Redaktor

Obojętność i brak reakcji to forma przyzwolenia na kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Jeśli w Twojej obecności osoba pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych zamierza wsiąść za kierownicę, masz obowiązek zareagować. Niezależnie od tego, czy to Twój znajomy, członek rodziny, pracownik czy ktoś zupełnie obcy, podejmij działania, by uniemożliwić mu jazdę samochodem.
 
2014-05-21 |
 Autor: Redaktor

Nietrzeźwi kierowcy stwarzają zagrożenie dla siebie, swoich pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Bądź wyczulony na nietypowe zachowania na drodze, które mogą świadczyć o tym, że kierowca jest pijany. Pamiętaj, że od Twojej reakcji może zależeć życie i zdrowie wielu osób! Istnieje kilka sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.