Strona korzysta z plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Możesz zablokować te pliki zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak blokady oznacza zgodę się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.  Zamknij komunikat
PPK_baner_gora_2.jpg

2015-11-04 |
 Autor: Redaktor

„Szkoła trzeźwych kierowców” to cykliczne spotkania dla kandydatów na kierowców z osobami aktywnie działającymi w obszarze profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 
2014-08-30 |
 Autor: Redaktor

Miło nam poinformować, że dzięki możliwości bezpłatnej emisji spotów kampanii społecznych, na 6 antenach Telewizji Polskiej S.A. został wyemitowany spot promujący kampanię „Powstrzymaj pijanego kierowcę”.
 
2014-07-16 |
 Autor: Redaktor

Miło nam poinformować, że firma Carei s.c., z siedzibą w Warszawie i Krakowie zajmująca się wynajmem aut na terenie Polski, przyłączyła się do akcji „Powstrzymaj pijanego kierowcę”.
 
2014-07-03 |
 Autor: Redaktor

Wspólne działania z policją, organizacjami pozarządowymi, Kościołem, a także angażowanie młodzieży szkolnej – takie są pomysły gmin w Wielkopolsce na popularyzację trzeźwości za kierownicą. O tym jak promować wiedzę na ten temat rozmawiano w Poznaniu w trakcie wielkopolskiej odsłony cyklu szkoleń  pt. „Powstrzymaj pijanego kierowcę. Co mogą zrobić samorządy lokalne?”. Jak podkreślali przedstawiciele samorządów, ich działania przynoszą efekty.